Толока-2021 у підрозділах Центру

Ми вже повідомляли про те, як дружно і злагоджено працювали під час Толоки-2021 працівники адміністративного управління та Центральної станції екстреної (швидкої) медичної допомоги Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (Центр). Так само долучилися до весняного благоустрою території своїх населених пунктів і працівники усіх підрозділів служби «103».

Наприклад, працівники Роменської станції Е(Ш)МД за рекомендацією міської ради займались прибиранням зеленої зони та зони паркування перед орендованими приміщеннями по вул. Горького, 170 та по І провулку Коржівської, 7. У рамках загальноміської Толоки було проведено прибирання в’їздів для машин швидкої допомоги (вирубування чагарників, сухостою, прибирання сміття).

У проведення громадського заходу «Сумська весна-2021» включилися і колективи Глухівської підстанції Шосткинської станції Е(Ш)МД та працівники всіх трьох її ППБ. Співробітники підстанції разом з колегами з міської лікарні прибирали узбіччя на в’їзді в місто. А ще вони другий рік поспіль займалися благоустроєм міського парку відпочинку. Ну і, звичайно, не забули глухівські працівники екстреної медичної допомоги про свою прилеглу територію. Вони навели лад біля будівлі підстанції, підготували клумби для висадки квітів, зібрали та підготували до вивезення сміття. Не залишились осторонь цієї справи і працівники пунктів постійного базування бригад Е(Ш)МД, які прибирали території біля амбулаторій, а також території, визначені керівництвом ОТГ.

Сумлінно прибирали прилеглу територію і території ОТГ працівники Білопільської підстанції Центральної станції Е(Ш)МД та її підрозділів – пунктів постійного базування у м. Ворожба, смт Миколаївка та смт Улянівка. Медичні та немедичні працівники повигрібали листя, побілили дерева, висадили квіти. І
навколишнє середовище відразу змінило вигляд, ніби заграло новими весняними барвами.

А чоловіча частина колективу Тростянецької підстанції Охтирської станції Е(Ш)МД їздила в с. Лучка, що під Тростянцем, де очистила ставок від пластику, бруду та різного сміття. Працівники підстанції привели в порядок і свою прилеглу територію: повигрібали листя, повирубували зайві кущі, побілили дерева. З місцевого лісгоспу службі екстреної медицини виділили для озеленення самшити та пірамідальні туї. Сьогодні самшити вже прикрашають клумбу, а туї співробітники висадили поки що в горщики, аби потім, після заміни паркану, вони вже постійно росли на їх територїї.

Окрім цього, місцеві фотографи зафіксували ударну працю під час весняної Толоки-2021 працівників Буринської, Путивльської та Кролевецької підстанцій Конотопської станції Е(Ш)МД; Недригайлівської підстанції та ППБ с. Синівка Липоводолинської підстанції Роменської станції Е(Ш)МД.

А загалом варто зазначити, шо кожен структурний підрозділ Центру долучився до цього важливого загальнообласного заходу і вніс свою лепту в благоустрій та впорядкування рідного краю.