Навчально-тренувальний відділ

Навчально-тренувальний відділ без перебільшення, можна вважати одним із найпотужніших в Україні. А передували цьому етапи становлення і послідовність розвитку, накопичення досвіду, постійна напружена, копітка робота – як керівництва Центру, так і працівників відділу.

Навчально-тренувальний відділЗавідувач відділу – Світлана Березовська 

Березовська Світлана у 1998 році закінчила Сумський медичний інститут СумДУ за спеціальністю «Лікувальна справа», з 1998 року і до сьогодні працює лікарем Роменської станції Е(Ш)МД, з 2016 року очолює НТВ. Не випадково саме цю людину назначено керувати таким важливим відділом. У ній вдало поєднуються досвід, професійна майстерність, високий фах із лідерськими здібностями, захопленістю справою, вмінням згуртувати колектив. Завдяки невтомності та високій відповідальності Світлани Віталіївни, талантом запалити своїми ідеями інших і втілити їх у життя розпочалася нова віха в історії НТВ.

З 2016 року і до сьогодні відділом керує високопрофесійний лікар Світлана Березовська. До неї долучився цілий ряд висококваліфікованих фахівців – лікарів і фельдшерів. І сьогодні це – сильний, яскравий колектив.

 

Інструкторський склад

Ярослав Борисенко

Лікар

Борисенко Ярослав у 2007 році закінчив Харківський державний медичний університет за спеціальністю «Педіатрія». З 2009 по 2012 рік – завідувач дитячого відділення Тростянецької ЦРЛ, з 2010 по 2016 рік працює дитячим неврологом поліклінічного відділення Тростянецької ЦРЛ. У 2008-2009 роках Я. Борисенко працював виїзним фельдшером ЕМД відділення швидкої меддопомоги Тростянецької ЦРЛ, з 2009 року – лікарем з медицини невідкладних станів у Тростянецькій підстанції Е(Ш)МД, а з 2018 року – в НТВ та лікарем з медицини невідкладних станів у Центральній станції Е(Ш)МД.

Оскільки Ярослав Борисенко за фахом лікар-педіатр, головним напрямком його діяльності є діти та молодь. Ярослав Володимирович – автор більшості друкованих видань, упроваджених відділом. Разом зі своєю дружиною – висококваліфікованим  фельдшером Оленою Борисенко – вони неодноразові призери та переможці професійних змагань бригад ЕМД різних рівнів. Молоде подружжя поповнило і стало міцним ядром, беззаперечною окрасою навчально-тренувального відділу.

Юлія Остапенко

Лікар

Остапенко Юлія після закінчення у 2014 році Харківського державного медичного університету працює лікарем виїзної бригади Охтирської станції Е(Ш)МД, з 2020 року – в НТВ. Незважаючи на молодість, їй притаманні працелюбність, професіоналізм, прагнення постійно навчатись, підвищуючи свою кваліфікацію. У 2019 році команда Ю. Остапенко стала призером традиційних змагань «Спадщанські медичні ралі». Тоді й були помічені лідерські здібності лікаря, вміння передавати практичні навички іншим. А такі риси дуже важливі для інструктора навчально-тренувального відділу.

Олег Перун

Лікар

Перун Олег познайомився з екстреною медициною  у 2010 році,  коли ще починав працювати санітаром виїзної бригади Е(Ш)МД, одночасно  навчаючись у Сумському медичному інституті за спеціальністю «Лікувальна справа». І до цих пір, уже ставши у 2017 році справжнім лікарем невідкладних станів Центральної станції  Е(Ш)МД,  закоханий у свою роботу, вдосконалює здобуті знання та успішно передає їх молодому поколінню. У НТВ працює з 2017 року.

Ірина Кидик

Лікар

Кидик Ірина в 1995 році закінчила Харківський державний медичний університет за спеціальністю «Педіатрія», з 1997 року вона – лікар-педіатр-неонатолог відділення інтенсивної терапії новонароджених обласної дитячої клінічної лікарні, з 2008 по 2017 рік – завідувач відділення інтенсивної терапії новонароджених обласного клінічного перинатального центру. З 2018 року працює у НТВ. Ірина Миколаївна досконало володіє сучасними методами  респіраторної терапії. Своїм досвідом ділиться як із колегами-інструкторами, так із слухачами курсів.

Антон Курило

Лікар

Курило Антон закінчив Сумський медінститут у 2001 році. З 2003 року  працював  лікарем виїзної бригади Е(Ш)МД. З 2005 по 2018 рік Антон Євгенович викладає у Сумському медичному коледжі. З 2018 року працює в навчально-тренувальному відділі. Педагогічний і викладацький досвід, безперечно, став у нагоді інструкторові НТВ. І тому він уміє працювати з аудиторією, блискуче володіє вмінням просто і доступно розповідати про складне. Завдяки зусиллям і невтомній праці А. Курила та інших його колег інструкторський колектив значно розширив свої навчальні можливості за рахунок використання найсучасніших інформаційних технологій.

Павло Дзюба

Лікар

Дзюба Павло у 2015 р. закінчив Сумський медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа», з 2017 року працював лікарем з медицини невідкладних станів у Роменській станції Е(Ш)МД. Одного разу потрапивши на службу «103», був вражений і водночас зачарований своєю професією.   П. Дзюба невпинно підвищує професійний рівень, а найкращим результатом його зусиль є численні призові місця та перемоги у професійних змаганнях з міжнародною участю, підготовка команд-переможниць і створення друкованих видань. У НТВ трудиться з 2019 року.

Олена Борисенко

Фельдшер

Борисенко Олена у 2010 році закінчила Лебединське медичне училище, відтоді працювала виїзним фельдшером Е(Ш)МД відділення швидкої меддопомоги Тростянецької ЦРЛ, а згодом – Тростянецької підстанції Охтирської станції Е(Ш)МД. Високий професіоналізм, працелюбність і наполегливість О. Борисенко допомогли їй прокласти шлях до численних перемог у професійних змаганнях бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги і стати з 2018 року старшим фельдшером, прекрасним інструктором НТВ.

Валентин Циганенко

Фельдшер

Циганенко Валентин після закінчення Сумського медичного училища з квітня 1982 року працює фельдшером у Сумській станції Е(Ш)МД, а з 1996 року й до сьогодні – у складі реанімаційної бригади. З 2014 року – в навчально-тренувальному відділі. Сумлінність, відданість професії, відповідальність – ці та інші риси дуже характеризують Валентина Володимировича, який найдовше із теперішнього складу НТВ працює у відділі. Саме з його ініціативи колись було створено сайт НТВ, який згодом видозмінився і став сайтом Центру. Захоплення інформаційними технологіями сповна реалізовує В. Циганенко разом зі своїми колегами Антоном Курилом, Олегом Перуном та іншими, використовуючи в навчальному процесі систему дистанційного електронного навчання «MOODLE», систему корпоративної діяльності підприємства «ZIMBRA», власного веб-порталу Центру тощо.

Олександр Тюрін

Фельдшер

Тюрін Олександр у 1971 році закінчив Лебединське медичне училище ім. проф. М.І. Сітенка. З лютого 1972 року працює в системі екстреної медичної допомоги: спочатку – відділення «Екстреної і планово-консультативної медичної допомоги» (санавіації) Сумської обласної клінічної лікарні. З грудня 1980 року – старшим фельдшером. У 1998 році, під час створення на базі відділення «Екстреної і планово-консультативної медичної допомоги» – «Територіального центру екстреної медичної допомоги», – працює до липня 2011 року на посаді старшого фельдшера цього Центру. З вересня 2015 року Олександр Іванович – фельдшер з медицини невідкладних станів навчально-тренувального відділу.

О. Тюрін має вищу кваліфікаційну категорію «Лікувальна справа (невідкладні стани)» з 1987 року. Цього ж року йому присвоєно звання «Почесний донор України». Медик нагороджений Почесними грамотами та Грамотами Міністерства охорони здоров’я України, Сумської обласної ради, управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації, КНП СОР «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». У 2020 році брав участь у конкурсному відборі на відзнаку за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» і був нагороджений Дипломом за перемогу в Регіональному відборі в номінації «Найкращий медичний працівник». О.І. Тюрін – старійшина відділу, який щедро ділиться своїм багатим досвідом із молодшими колегами.

Отже, кожен член колективу – яскрава, непересічна особистість. І як результат такої співпраці сузір’я особистостей – діяльність НТВ набрала нових обертів. Сьогодні в Центрі по праву пишаються відділом, оскільки з ним асоціюються невтомна праця, кипуча енергія, креативне мислення.

Напрямки діяльності

Система дистанційної онлайн освіти “НАВЧАЛЬНО – ТРЕНУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР”
Перейти за посиланням для реєстрації

1. Вдосконалення професійного рівня персонала центру
Безпереперервне проведення занять, лекцій, тренінгів.
Виїзди в підрозділи для проведення занять з відпрацюванням практичних навичок в ситуаційних задачах.
Проведення адаптивних курсів.

2. Вдосконалення професійного рівня персонала центру
Безпереперервне проведення занять, лекцій, тренінгів.
Виїзди в підрозділи для проведення занять з відпрацюванням практичних навичок в ситуаційних задачах.
Проведення адаптивних курсів.

3. Навчання населення навичкам першої допомоги
Співпраця з Державною службою порятунку та поліцією.
Проведення тренінгів в торгових центрах, та інших місцях масового скупення людей для того, щоб навити персонал та пересічних громадян надавати першу допомогу до приїзду швидкої особам, які її потребують.

4. Робота з лікувальними закладами.
Лікувальні заклади вузької спеціалізауці (стоматологічні кабінети) іноді стикаються з ситуацією коли іхні відвідувачі або пацієнти потребують першої допомоги.А саме знання та необхідні навички стануть в пригоді для рятування людей.
З метою навчити надавити допомогу в таких випадках, інструктори НТВ проводять тренінги з персоналом цих закладів.

5. “Медичні ралі”
Змагання карет швидкої допомоги, що проводяться щорічно, підвищують майстерність медичних працівників ЕМД.
Навчально-тренувальний відділ центру проводить роботу по підготовці учасників таких змагань.
Команді Центру ставали переможцями всеукраїнських змагань “Медичні ралі”

6. Навчальні програми.
Силами інструкторів НТВ створений сайт для віддаленого навчання медичних працівників.
В онлайн та реальному часі проводяться заняття з метою підвищення професійного рівня медичних працівників Центру.

Новини Навчально-тренувального відділу

BLS від ERC

BLS від ERC

BLS від ERC Шановні колеги та численні підписники групи! Після незначної перерви курс BLS від ERC в Сумах!!! Будь-хто, будь-де та будь-коли може раптово потрапити в ситуацію, де кожна наступна хвилина на вагу людського життя. Невідомо в якій ролі доведеться опинитися: в ролі свідка чи потерпілого. Щоб збільшити шанси на порятунок людини, важливими є твої […]

Аритмологія

Аритмологія

В рамках програми Навчально-тренувального відділу з начальних програм для працівників Центру, проводяться заняття по наданні допомоги хворим з порушинням ритму. Маникени, які можна програмувати та задавати задачі різного рівня складності. Теоретичний блок, включаючий визначення лікування, дозування. Задачі побудовані так, що швидко треба прийняти рішення, який спосіб лікування вибрати: медикаментозну чи електрокардіоверсію. Маникени, віображають ритм на […]

Нові карети швидкої допомоги

Нові карети швидкої допомоги

В рамках ознайомлення з комплектацією нових карет швидкої допомоги, інструктори навчально-тренувального відділу проводять виїзні заняття по підрозділах Сумського обласного Центру ЕМД.

Карантин не на заваді

Карантин не на заваді

постійному навчанню медичних працівників У комунальному некомерційному підприємстві «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (Центр) добре розуміють: аби бути справжніми професіоналами, завжди знаходити правильний вихід із будь-якої складної ситуації, працівники служби «103» повинні упродовж усього життя навчатися, оновлювати свої знання і відточувати практичні навички. Такі заняття для своїх колег постійно проводять працівники […]